A vélemények
A TULSI tea megfázásom során sokat segített, már két nap múlva elmúlt a torokkaparás. A legjobb benne, hogy csodálatosan átforrósít és nagyon ízletes! Tényleg ajánlom a téli hónapokra, ill. az influenzás időszakra bekészíteni!
Üdvözlet, a SHUNTHI tea megoldotta néhány éves kitartó problémámat a felfújódással. Tényleg semmi sem segített, ezen a teán kívül!
I am a medical doctor in Prague, Czech Republic. I work at a university hospital. Thanks to Everest Ayurveda company I had the opportunity to see or to hear of almost miraculous effects that your herb mixtures may have in some cases.
Jó napot kívánok! Tényleg kipróbáltam a VIDANGA teát fogyásra, segített Köszönöm.
Tökéletesség, fantasztikus íz, illat, ellazulás ... NAGYON AJÁNLOM :-)
Jó napot, két hónapja használom az ARJUNA teát a szívműködésre. Szívaritmia problémám van, de a tea segített. Nem érzem a szívritmuskihagyást vagy egyenetlenséget, jól érzem magam.
Jó napot kívánok! A NIMBA teát használom bőrproblémákra, néhány napos használat után elmúlt a viszketés és a kiütés eltűnt. A családban használjuk a VARUNA teát is vesére, az állandó fertőzés okozta problémákat megszüntette.
Dear Sirs, my father applies therapy with Your diabetes tea, and results are very, very good (3,8). Thank You.
Dear sir or madam, while travelling your beautiful country a few weeks ago I bought some of the above mentioned tea and it seems to have a very favourable affect on blood/glucose levels. Thank you.
Jó napot kívánok! Sosem hittem volna, hogy a GOKSHURA tea megoldja a nyaki gerinc okozta egészségügyi problémáimat. Nagyon örülök, hogy már nincs semmi bajom. Mindenkinek melegen ajánlom.