A vélemények
A TULSI tea megfázásom során sokat segített, már két nap múlva elmúlt a torokkaparás. A legjobb benne, hogy csodálatosan átforrósít és nagyon ízletes! Tényleg ajánlom a téli hónapokra, ill. az influenzás időszakra bekészíteni!
Jó napot kívánok! A NIMBA teát használom bőrproblémákra, néhány napos használat után elmúlt a viszketés és a kiütés eltűnt. A családban használjuk a VARUNA teát is vesére, az állandó fertőzés okozta problémákat megszüntette.
A füstölőpálcikák nagyszerűek. Lágyak, nem termelik a hagyományos füstölők elviselhetetlen füstjét és szagát, amitől úgy érzi az ember, mintha fuldokolna. Érezhető, hogy valóban természetesek. És látom, hogy vannak más, új fajták is.
Jó napot, két hónapja használom az ARJUNA teát a szívműködésre. Szívaritmia problémám van, de a tea segített. Nem érzem a szívritmuskihagyást vagy egyenetlenséget, jól érzem magam.
Jó napot kívánok! Tényleg kipróbáltam a VIDANGA teát fogyásra, segített Köszönöm.
Dear sir or madam, while travelling your beautiful country a few weeks ago I bought some of the above mentioned tea and it seems to have a very favourable affect on blood/glucose levels. Thank you.
Jó napot, Már négy ájurvédikus herbateát kipróbáltam: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ és KANTAKARI, mindegyiknél pozitív hatással találkoztam, ezért nyugodtan ajánlom. Szeretnék köszönetet mondani a teák gyártójának és az importornek is.
Your teas are excellent and work amazingly well!
Tökéletesség, fantasztikus íz, illat, ellazulás ... NAGYON AJÁNLOM :-)
Jó napot kívánok! Az ASHWAGANDHA tea alvási problémáimra valóban bevált. Ilyen hosszú és majdhogynem zavartalan alvásra már régen nem emlékszem. Köszönettel.